לקוחות וממליצים

ממליצים עלינו

נפגשתי עם יוסי לייעוץ "20 שעות" פורמליות שהיו בפועל מעל לכפול... לא יכולתי לבקש לעצמי התאמה כה טובה לצרכי כמו זו שקיבלתי מיוסי. גיליתי אדם מדהים ואיכותי, בעל ידע רב ונרחב, המעוגן בנסיון מעשי עשיר, בכל שלבי החיים של היזמות: צוות המייסדים, גיוס הכספים, הרמת ה-Pitch והתאמתו למשקיע הרלוונטי, בחירת הגופים המסייעים הנכונים, הקמת Advisory Board, ועוד...ועוד כשהכל עפ"י סדר הפעולות הנכון. נוסף על כך, יוסי הנו אדם צנוע, נעים הליכות ונעים שיחה ומעבר לקידום המיזם שלי, היה זה פשוט תענוג לשוחח איתו וללמוד ממנו. אני אסיר תודה על כך שיצא לי לפגוש אדם כמו יוסי ואני מקווה לשוב ולפגוש בו במסגרת פעילותי בהמשך.
י.ר
במשך זמן רב חיפשתי חברה שתבצע הערכת שווי בעבור מיזוג בין שתי חברות. הגעתי לחב Dekel & Co ממש במקרה מחיפוש תמים באינטרנט. חייב לומר כי, הרושם הראשוני שקבלתי בפגישה הראשונה הווה עבורי את האישור לכך שהגענו למקום הנכון. לאורך כל תהליך כתיבת הערכת השווי, ניכרת הייתה המקצועיות, החשיבות והרצינות בה אתם משקיעים בכל פרויקט. כל שאלה, גחמה ותהייה שהייתה לנו ידעתם לפתור. ללא כל ספק, אנו בטוחים שעשינו בחירה נכונה! ועל זה אנו מודים לכם. יתרה מכך, גם אחרי שסיימנו את הערכת השווי נשארתם זמינים, לייעץ, להדריך וללוות. תודה נוספת, כמובן לך יוסי, על כך שהינך מקצועי בכל רמ"ח אברייך. כן ירבו חברות ואנשים כמותכם. אנא אל תהססו לפנות אליי בכל עניין באשר להערכת שווי, אשמח להרחיב עוד בהקשר להמלצה שלי במידת הצורך.
מ.י
חוות הדעת המצוינת היוותה את הגורם המכריע בתיק וזו הסיבה שהצלחנו להגיע להסכם שהשביע את רצונו של הלקוח. תודה על העבודה המקצועית, כמו תמיד. נהיה בקשר לקראת התיק הבא 🙂
עו"ד מ.פ
התוכנית העסקית יפה. נראה מרשים, נתונים רלוונטיים ותאור עסקי טוב ונכון.
א.ס
יוסי היה לנו לעזר רב ובעזרתו תוך 15 שעות יעוץ הפכנו את התוכנית העסקית, אומנם מבוססת על רעיון חדשני ומבטיח, מעסק שלא היה לא לו סיכוי כלכלי גבוה להצלחה, לתוכנית מרשימה בעלת פוטנציאל גבוה לקבל מימון. יוסי הוכיח את עצמו כמנהיג בעל אופקים רחבים, אדם נוח ובעל יכולת שכנוע יוצא מהכלל. יחד הרגשנו מידית שהפכנו לצוות סיעור מוחות יעיל ומצליח. ליוסי ניסיון עשיר והיקף הכרות הכוחות הפועלים בשוק הישראלי והעולמי, המסוגל למנף יזמות צעירה לחברה עם הצלחה עסקית מובילה. אני ממליץ בחום רב על מר יוסי דקל כיועץ עסקי לכל חברה ובכל שלבי התפתחותה.
ד"ר ר.ג
יוסי, בחרתי בך להיות יועץ עסקי ללווי העסק שלי לאחר פגישה קצרה, בה הבנתי שהתקשורת בינינו תהיה מצוינת. בפגישות הייעוץ הבאות הסתבר לי לשמחתי שאתה מקצוען ובעיקר אדם תומך ומחזק, הנותן מענה מקצועי לא רק בשעות העבודה במשרד. הרגישות שלך לצרכי כיזמית בעסקים, הובילה אותי לאחר כמה חודשים בדיוק למקום שבו שאפתי להיות: בטוחה בעצמי וביכולות שלי, יודעת לתמחר במהירות את המוצרים שאני מציעה, סוגרת הסכמי עבודה עם מנכ"לים של חברות גדולות ורואה איך העסק מתחיל לנוע קדימה בקצב הרצוי ובהתמדה.
נ.ג
אני אדריכל עצמאי ובעלים של משרד המעסיק 3 אדריכלים. בליווי צמוד של יוסי חשפנו את הכשלים בתהליך, זיהינו את הפתרונות האפשריים וגיבשנו דרכי פעולה לייעל את תהליך העבודה. במסגרת עבודתנו, גילה יוסי פתיחות והבנה בלתי רגילים לתהליך העבודה הן במסגרת המשרדית והן במסגרת האישית של כל אחד מאינו. דרכי הפעולה שהוצעו ויישומן הלכה למעשה, הן בפן האישי, נטעו בנו מוטיבציה גבוהה לעבודה במשרד כמערכת מצד אחד וכצוות מצד שני.
אדר' ד.ס
יוסי דקל מומחה בתחומים רבים וזה אחד היתרונות הבולטים שלו. הוא ייעץ לי בנושאים: תכנית עסקית, ניהול כספים כולל של העסק, עבודה מול בנקים, ניהול חשבונות בנק ותזרים מזומנים, קבלות, מיסים, ביטוחים, בנייה של הצעות עסקיות, שיווק, פיתוח עסקי ועוד. יוסי גם אישיות נעימה חייכנית ותומכת מאוד. יוסי ענה לי בטלפון ובמייל כל כמה שנזקקתי. תמיכתו הייתה רבה גם בצד העסקי וגם כתמיכה פסיכולוגית.
ד"ר א.ט
עזרת רבות בהבנת החזון שלנו ונתת לנו את היכולת להפיק וליישם את שרצינו בדרך מקצועית. למדנו כיצד ניתן לבנות את דרכי הפעולה שלנו בתבניות מאורגנות היטב על מנת שניהול ובקרת העסק יהיו אופטימליים ויקדמו אותו אל כיוון החזון שלנו. ברצוננו להודות לך על היחס האישי וההקשבה גם בזמנים שהיה נדמה, כי קו הדרך מטשטש. הצלחנו לבחון את הדברים דרך הכלים שלימדת אותנו ולראות את התוצאות הצפויות מיד. החברה הצליחה לגייס את ההון הנדרש לפעילותה ולהתנהל פיננסית בצורה נכונה, לתכנן תקציב ותכניות עבודה לעתיד, ניהול ובקרה על תהליכי פיתוח ועבודה מול לקוחות. פיתחנו ושדרגנו את קו הייצור כולו, תוך התחשבות בצרכי העסק ותכנית העבודה שבנינו. הגענו בדיוק אל המקום בו רצינו להיות . האמונה שנתת בעסק שלנו, נתנה לנו רוח גבית חזקה שגורמת לנו עוד להמשיך ולדחוף קדימה אל החזון שלנו, אותו ביססנו כבר מההתחלה כשלא ניתן היה לשער לאן נגיע בסוף התהליך. באופן אישי, למדתי והשכלתי רבות מכל פגישה ומכל שיחת טלפון. התפעלתי מאופן ההתנהלות שלך וכיצד ניתן לבחון את העסק ללא לחץ ומבלי לפספס כל פרט מהעיקר ועד הטפל.
ע.פ
אחרי שפגשנו את יוסי בפעם הראשונה, הרגשנו שזהו אנחנו מתחילים לטפס מכאן. יוסי ערך אתנו עבודת היכרות מעמיקה שאחריה הרגשנו שאנו מכירים יותר טוב את עצמנו, את החזון שלנו ולאן אנחנו שואפים להגיע. במהלך הייעוץ יוסי פתח בפנינו עולם, לא רק עסקאות בתחום שלנו, אלא עולם שלם של עסקים ויכולת ליצור מהידע שלנו - כסף. יחד עם פתיחת הראש לעוד אפשרויות בתוך העסק עבדנו עם יוסי על ייצוב המצב הקיים שהוא ה"לחם ושמן זית" (לא אוכלים חמאה אנחנו טבעוניים) שלנו, על כל היבטיו, הכלכליים, הארגוניים, חלוקת תפקידים, בניית לו"ז ובניית שגרת עשייה שוטפת. התוצאות לא אחרו לבוא. העבודות ממשיכות להיכנס בקצב יותר מוגבר וכמובן ההכנסות בהתאם. עברנו לפארק התעשייה למשרד בתוך בניין משרדים, עשינו לנו מדים ייצוגיים, יש לנו שני עובדים חדשים: טכנאי ומנהלת שיווק ואנחנו עכשיו לקראת קליטה של לקוחות נוספים וצמיחה לשלב הבא שלנו. על כך אנו מודים ליוסי דקל על הליווי, הייעוץ והתמיכה לאורך כל הדרך.
מ.ל
יוסי, ברצוני להודות לך על ליווי מסור ומקצועי לו זכיתי בחודשים האחרונים. היכולת שלך לראות מעבר למספרים את האנשים עצמם, את המהווים והתחושות שמקדמות עסקית היא לא מובנת מאיליו. הנועם, הרגישות והאמונה בי כעצמאית, קידמה את היכולת שלי וההבנה שלי לגבי העסק, ההתנהלות שקוראת בו תוך עיצוב תהליכי קבלת החלטות שישפיעו לשנים הבאות. במהלך הפגישות ניתחנו כדאיות של פעולות עסקיות, בנינו תכנית שיווקית, למדתי מודלים עסקיים שונים ועוד. אני מרגישה שגדלתי עסקית ומנטלית במהלך הליווי. אני רוצה להודות לך מאוד. לא כל יום אני נתקלת באנשים מבינים, רגישים ואכפתיים כמוך.
מ.י
קיבלתי המלצה אישית מאוטוריטה בתחום הרפואה שנעשתה עבורו הערכת שווי שהובילה לכדי אקזיט. שכרתי את שירותיו - ועלי להגיד שתקצר היריעה מלהכיל את החוויה לרבות התוצאות המקצועיות באופן פרפקציוניסטי וללא דופי. נשאר רק להריע בתשואות חן חן ולפרגן בהמלצה! יוסי דקל, תודה רבה לך.
י.מ
 חוות הדעת המצוינת היוותה את הגורם המכריע בתיק וזו הסיבה שהצלחנו להגיע להסכם שהשביע את רצונו של הלקוח. תודה על העבודה המקצועית, כמו תמיד. נהיה בקשר לקראת התיק הבא 🙂
עו"ד מ.פ
 התוכנית העסקית יפה. נראה מרשים, נתונים רלוונטיים ותאור עסקי טוב ונכון.
א.ס
 יוסי היה לנו לעזר רב ובעזרתו תוך 15 שעות יעוץ הפכנו את התוכנית העסקית, אומנם מבוססת על רעיון חדשני ומבטיח, מעסק שלא היה לא לו סיכוי כלכלי גבוה להצלחה, לתוכנית מרשימה בעלת פוטנציאל גבוה לקבל מימון. יוסי הוכיח את עצמו כמנהיג בעל אופקים רחבים, אדם נוח ובעל יכולת שכנוע יוצא מהכלל. יחד הרגשנו מידית שהפכנו לצוות סיעור מוחות יעיל ומצליח. ליוסי ניסיון עשיר והיקף הכרות הכוחות הפועלים בשוק הישראלי והעולמי, המסוגל למנף יזמות צעירה לחברה עם הצלחה עסקית מובילה. אני ממליץ בחום רב על מר יוסי דקל כיועץ עסקי לכל חברה ובכל שלבי התפתחותה.
ד"ר ר.ג
 יוסי, בחרתי בך להיות יועץ עסקי ללווי העסק שלי לאחר פגישה קצרה, בה הבנתי שהתקשורת בינינו תהיה מצוינת. בפגישות הייעוץ הבאות הסתבר לי לשמחתי שאתה מקצוען ובעיקר אדם תומך ומחזק, הנותן מענה מקצועי לא רק בשעות העבודה במשרד. הרגישות שלך לצרכי כיזמית בעסקים, הובילה אותי לאחר כמה חודשים בדיוק למקום שבו שאפתי להיות: בטוחה בעצמי וביכולות שלי, יודעת לתמחר במהירות את המוצרים שאני מציעה, סוגרת הסכמי עבודה עם מנכ"לים של חברות גדולות ורואה איך העסק מתחיל לנוע קדימה בקצב הרצוי ובהתמדה.
נ.ג

בין לקוחותינו

מוסדות

נדל"ן

טכנולוגיה ורפואה

קמעונאות וסיטונאות

שירותים

תעשייה וייצור

שונות