יועץ לעסקים בתחומי הסחר, השירותים, התעשייה, הסטארט- אפ ועוד...

יועץ לעסקים בתחומי הסחר, השירותים, התעשייה, הסטארט- אפ ועוד…

יועץ לעסקים עוזר לכם לחסוך כסף, זמן ותסכול בדרך הבטוחה לעבר ההצלחה.

נתחיל עם החדשות הרעות

מדי שנה נפתחים בישראל קרוב ל- 50,000 עסקים חדשים. כ- 30% מהם נסגרים במהלך השנה הראשונה לפעילותם, ופחות ממחציתם מגיעים לשנת הפעילות הרביעית. עסקים אלו, קטנים ובינוניים כאחד, מהווים את עמוד השדרה של הפעילות הכלכלית בישראל, אך סבך הבירוקרטיה והיעדר הליווי וההנחיה המקצועיים בשלבי ההקמה וראשית הפעילות של העסק נותנים את אותותיהם.

ונמשיך מיד לחדשות הטובות

עבור חלקם הניכר מן העסקים הללו, סיוע מקצועי של יועץ לעסקים, הניתן בזמן ועל ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם יכול לחולל את השינוי המבוקש עבורם העסק בפרט, ועבור הכלכלה הישראלית בכלל. k.o. Dekel & Co. מתמחים בליווי ויעוץ עסקי לעסקים בתחומי הסחר, השירותים, תעשייה הסטארט-אפ ותחומים נוספים ומלווים מנכל"ים וחברי הנהלות בתהליכי קבלת החלטות וביצירת ערך לפעילותם. אנו מתמחים בייעוץ וליווי לעסקים קטנים ובינוניים ולקוחותינו פועלים בעשרות תחומים שונים. משרדינו נבחר לשמש כיועץ כלכלי ועסקי ללשכת המסחר חיפה והצפון ול- 1200 חבריה, המנהלים עסקים בתחומים מגוונים. אנו מעמידים לטובת אלו המבקשים יועץ לעסקים צוות יועצים מנוסה, המאגד בתוכו אנשי מקצוע המגיעים מתחומי הניהול השונים, אשר צמחו בארגונים שונים ומילאו תפקידי ניהול בכירים, בכלל זה יושבי ראש מועצות מנהלים, מנכל"ים, סמנכל"ים, מנהלי שטח ועוד. אלו מכירים את השוק הרלוונטי וחווים את האתגרים הניצבים בפני לקוחותינו, בכל שלבי ההתפתחות של העסק מרגע הקמתו.

למי זה מתאים?

אנו מעמידים יועץ לעסקים שמתלווה למנכל"ים, לבעלי עסקים וליזמים, המבקשים להסתייע באנשי מקצוע מובילים, בסוגיות ספציפיות ולקבל ייעוץ שיסיע להם בפתרון בעיות, בלקיחת החלטות מהותיות או בבדיקה מסוימת הנוגעים לפעילות כלשהי במטרה לשפר, לייעל או לפתור בעיות שיבטיחו את עמידת העסק ביעדיו, או להובלתו לפריצת דרך.

אתם לא מקבלים רק יועץ לעסקים, אתם מקבלים צוות מומחים שלם

ב- k.o. Dekel & Co. צוות מקצועי ובו מומחים מתחומים שונים בכלל זה הכלכלה, המימון, החשבונאות, המשפטי, ייעוץ וליווי עסקי, אסטרטגיה עסקית והתמחות במודלים עסקיים וכן מומחים המצטרפים אד הוק, כדי ליצור ערך מוסף בתחומים ייחודיים. הודות לכך, אתם מקבלים מאיתנו הרבה יותר מרק יועץ לעסקים, אתם מקבלים קשת שלמה של אנשי מקצוע התורמים מניסיונם רב השנים לקידום והשבחת העסק שלכם. אל תהפכו לעוד נתון בסטטיסטיקה היבשה, צרו קשר ויחד נחולל את השינוי.

הקמת עסק זו רק תחילת הדרך- אנחנו שם ללוות אתכם גם בהמשך.

מרגע הקמת העסק, נדרש העומד בראשו להתמודד עם התחרות בשוק, עם העובדים בעסק, עם הבנקים והמוסדות השונים, עם לקוחות וספקים ועם הצורך לקבל החלטות באופן יומיומי. k.o. Dekel & Co. מלווים אתכם בהתמודדות עם אתגרי התפקיד.

ליווי עסקי

הקמת עסק היא כאמור רק השלב הראשון בדרך ארוכה, קשה ותובענית אליה יוצא בעל העסק, או העומד בראשו. ההחלטות הרבות להן נדרש מוביל העסק הן המכריעות לא פעם את גורל העסק, שכן החלטות שגויות עלולות להוביל לכישלונות.

k.o. Dekel & Co. מעמידה לרשות לקוחותיה, בתחומי המסחר, השירותים, התעשייה והסטארט- אפ, צוות יועצים מנוסה, המגיע מתחומי הניהול השונים, מכיר את השוק הרלוונטי, חווה את האתגרים הניצבים בפניהם ומלווה אותם בתהליכי קבלת ההחלטות.

תהליך הליווי העסקי נחלק למספר שלבים:

  • ניתוח העסק: לימוד והכרת התהליכים וההחלטות שהתקבלו במהלך הדרך, מרגע הקמת עסק. בין השאר נבדקים תחומי הליבה של העסק כגון: התחום הפיננסי, התחום המשפטי, התחום השיווקי, תחום הייצור, לקוחות וספקים, עובדים ויחסי עבודה ועוד.
  • הכנת תכנית הליווי: התכנית נבנית בשיתוף עם המנכ"ל או בעל העסק, על פי צרכיו ובהתאם לתקציב, לביצוע שיפורים והתאמות, נוכח הגדרת יעדים ברורים ומדדי הצלחה לליווי. התוכנית מוגשת למנכ"ל או לבעל העסק ולאחר אישורה מתבצע תהליך הטמעה בארגון.
  • הטמעת התוכנית: ההטמעה נעשית תוך מדידת מדדי ההצלחה להטמעה ובו בזמן, ליווי המנכ"ל או בעל העסק בניהול השוטף, לרבות, הכנת ישיבות והצגת הנושאים, לקיחת החלטות, התוויית מדיניות ומתן מענה מידי לצרכיו השוטפים בניהול הארגון.

חונכות עסקית

במסגרת פרויקט חונכות עסקית, המופעל על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה נבחרה k.o. Dekel & Co. לשמש כחונכת לעסקים המבקשים לשפר את רמת הניהול והרווחיות בעסק.

הקמת עסק מתפקד ורווחי מחייבת ידע רב לא רק בתחום עיסוקו, אלא גם בניהול פיננסי, שיווק, יחסי עבודה ותחומים רבים נוספים. במסגרת החונכות, המסובסדת על ידי משרד הכלכלה והתעשייה ב- 75% מעלותה, זכאים עסקים קטנים ובינוניים לליווי מקצועי שמטרתו שיפור וקידום הביצועיים העסקיים. בעלי עסקים המבקשים להצטרף לפרויקט מוזמנים לפנות למשרדינו, ולהצרף לעשרות העסקים אותם חנכנו במשך אלפי שעות מצטברות והניבו את התוצאות המיוחלות לכל עסק בנפרד.

צועדים בבטחה אל עבר ההצלחה

הסיוע שלנו ב- k.o. Dekel & Co. במסגרת חונכות עסקית או ליווי עסקי יחסוך לעסק שלכם כסף, זמן ותסכול עתידיים ויוביל אתכם בבטחה אל עבר ההצלחה. צרו קשר עוד היום ויחד נצא אל הדרך הבטוחה לקראת השגת מלוא היעדים ומטרות העסק.

יעוץ אסטרטגי לכל סוגי העסקים: מתכננים הצלחה

יעוץ אסטרטגי ב- k.o. Dekel & Co. הכולל הגדרת יעדי החברה והדרכים להשגתם

בכדי להפוך עסק למצליח, יש צורך ראשית להגדיר מה הופך אותו לכזה. צוות המומחים ב-k.o. Dekel & Co. מעניק שירותי יעוץ אסטרטגי לעסקים, הנוגעים לכל היבטי הפעילות של העסק.

רגע לפני ההצלחה

הצלחתו של העסק תלויה בלא מעט גורמים, חיצוניים ופנימיים גם יחד. בין הגורמים הפנימיים ניתן למנות את כוח האדם וארגונו, תמהיל השיווק בחברה, המוצר עצמו ושיטת הייצור שלו ועוד. מן הצד השני, ניתן לכלול בגורמים החיצוניים את התנהלות השוק בכלל והענף בו פועל העסק בפרט, את מקורות המימון של העסק ורבים נוספים.

אך לפני כל אלו, הצלחתו של העסק תלויה רבות בהגדרה מפורטת לגבי מה ייחשב כהצלחה עבור העסק, ומה תהיה הדרך הטובה ביותר להשיגה.

עצה טובה שווה זהב

k.o. Dekel & Co. מעניקה שירותי יעוץ אסטרטגי לעסקים, תוך בניית תוכנית עסקית מפורטת, בה מוגדרים היעדים האסטרטגיים של החברה והדרכים להשיגם. במסגרת הייעוץ מוגדרים לא רק היעדים, אלא גם הדרכים להשגתם, בכלל זה בחינת השוק והמתחרים בו, גיוס משקיעים או מימון בנקאי / חוץ בנקאי, הגדרת המודל העסקי של העסק, בחירת התמהיל השיווקי הנכון, ייעול המבנה הארגוני ועוד.

משרדנו מורשה ומוסמך על ידי משרד הכלכלה והתעשיה, המפעיל תכניות שונות שנועדו לעודד ולסייע לבעלי עסקים קטנים ובינוניים בדרכם להצלחה. הודות לכך, כולל כל יעוץ אסטרטגי מטעמנו גם עולם רחב של אפשרויות מימון וסיוע ממשלתיים ביניהם:

  • סיוע מטעם משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, במסגרת פרויקט "אפיקי מימון" בגובה של עד 750,000 ₪ הניתנים לעסקים המגישים תכנית עסקית, אשר גם היא מסובסדת על ידי המשרד.
  • תכנית חונכות עסקית מטעם משרד הכלכלה והתעשייה המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים, ודואגת לסבסד כ- 75% מעלות החונכות שמטרתה שיפור הניהול והרווחיות של העסק.

אין חכם כבעל ניסיון

צוות המומחים ב- k.o. Dekel & Co. מעניק מניסיונו ומהידע העומד לרשותו בתחומים השונים, ביניהם התמחויות בתחומי הכלכלה, המימון, החשבונאות, המשפטי, ייעוץ וליווי עסקי, אסטרטגיה עסקית והתמחות במודלים עסקיים וכן מומחים המצטרפים אד הוק, כדי ליצור ערך מוסף בתחומים ייחודיים.

יעוץ אסטרטגי מאלו שכבר הלכו בדרך בה אתם עומדים לצעוד יכול לחולל את השינוי עבור העסק בראשו אתם עומדים. אין חכם כבעל ניסיון, ולנו ב- k.o. Dekel & Co יש את הניסיון והרצון לסייע. צרו קשר עוד היום, וזו רק העצה הראשונה שלנו.