בדיקת כדאיות עסקית - כלכלית לעסקים בארץ ובחו׳׳ל

בדיקת כדאיות עסקית – כלכלית להשקעה במיזמים בהתהוות ובמיזמים קיימים.

בטרם ההשקעה במיזמים או פרויקטים שונים, בין אם על ידי השקעה כספית, רכישה, פיתוח פעילות חדשה, כניסה לשותפות עסקית ועוד, יש צורך בבדיקת כדאיות עסקית- כלכלית שתקטין את הסיכוי שההשקעה שלכם תרד לטמיון.

בדיקת כדאיות עסקית במספר רבדים

k.o. Dekel & Co. מתמחים בביצוע בדיקות כלכליות לבחינת כדאיות השקעות בחברות, במיזמים או בפרויקטים שונים בארץ, וכן בעסקים מחוץ לישראל.

בין היתר אנו מבצעים:

בדיקת היתכנות

בדיקת היתכנות מסייעת בקבלת החלטות שקולות באמצעות בחינת סיכויי ההצלחה בכניסה למיזם כלשהו על פי קריטריונים המוגדרים על ידי היזמים ובהתאם למתודולוגיות סדורות מתחום המימון. בין אם מדובר במיזם חדש ובין אם בהצטרפות למיזם קיים, הבדיקות בוחנות את סיכויי ההצלחה, מציגות את תוחלת ההצלחה הצפויה וחוזות על סמך הנתונים, את קצב החזר ההשקעה ואת התשואה הצפויה מההשקעה R.O.I – Return on Investment)).

בדיקת נאותות (Due Diligence)

k.o. Dekel & Co. מבצעים בנוסף גם בדיקת נאותות לעסקה, במסגרתה נבחנים לעומק הנתונים שהוצגו למשקיע או ליזם במטרה לתקף מידע זה. בדיקת כדאיות עסקית זו מתבססת על נתונים פיננסיים הנלקחים מתוך דוחות כספיים ומקורות נוספים, מידע על התנהגות השוק בתחום העסקה, בחינת עסקאות דומות שבוצעו, הצגת נתוני העסקאות ובדיקת מידת הצלחתן, בחינה משפטית של תנאי העסקה הכוללת בדיקה חוזית, בדיקת דרישות הרגולציה, בדיקת פטנטים ועוד. בסיום התהליך, מקבל הלקוח דוח מלא המפרט את הנושאים שנבדקו ואת המסקנות לגבי נאותות העסקה. בדיקת נאותות הינה בעלת חשיבות רבה ומשמשת כלי מרכזי בתהליך בדיקת כדאיות עסקית ולקיחת החלטה לגבי השקעה או הצטרפות למיזם. ניסיוננו בתחום מלמד, כי קיימים מקרים בהם הצגת הנתונים אינה מלאה או אינה מדויקת ובמקרים מסוימים אף אינה נכונה. בדיקה מקצועית וליווי התהליך עשוי להאיר את עיני הלקוח ובמקרים רבים למנוע השקעה כושלת.

טעויות שאפשר למנוע בתחילת הדרך

אם אתם לא רוצים לראות את ההשקעה שלכם יורדת לטמיון, אל תוותרו על בדיקת כדאיות עסקית שעשויה לחסוך מכם טעות יקרה. במידה ואתם בראשית דרככם, תוכלו אף להסתייע במשרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים המסבסדת בדיקות היתכנות של הקמת עסק, מתוך כוונה לסייע ולעודד את צמיחה השוק. אנחנו ב- k.o. Dekel & Co. מורשים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה להעניק שירות זה, לצד שירותים נוספים.

זה כדאי וזה בדוק

k.o. Dekel & Co. פועלים נמרצות בכדי להעניק ללקוחותינו, העסקיים והפרטיים כאחד, את השירות הטוב ביותר הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית. אנו נעזרים במגוון כלים מדעיים ומתודולוגיות מוכחות לבחינת כדאיות ההשקעה שלכם. השקעה נבונה מצידכם תהיה האמון שתשקיעו בנו, אנחנו מנגד נשקיע בכם הרבה מעבר. צרו קשר לבחינת כדאיות עסקית כלכלית ושירותים נוספים המוענקים במשרדנו.

יועץ כלכלי טוב דרוש בכל עסק

יועץ כלכלי מקצועי יכול לעשות את ההבדל בין עסק נכשל למצליח

חלק מבעלי העסקים מאמינים כי כל עוד העסק שלהם מצליח לייצר הכנסה ואולי גם רווחים, שירותיו של היועץ הכלכלי אינם נחוצים להם. יועץ כלכלי טוב נחוץ לכל עסק, בשלב כזה או אחר של פעילותו.

עסק בתחילת דרכו

כאשר מדובר על עסק בשלבי הקמתו, בין אם רעיונית או מעשית, היועצים הכלכליים ב- k.o. Dekel & Co. מעניקים מגוון שירותים, ביניהם:

 • בניית תכנית עסקית- תכנית מפורטת המתייחסת לכלל היבטי העסק. בנוסף, k.o. Dekel & Co. מורשים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה לבצע תכניות עסקיות, המסובסדות על ידו ומהוות תנאי מקדים לקבלת מימון מטעמו בגובה של עד 750,000 ₪.
 • ייעוץ כלכלי- בחינת מקורות מימון וסיוע בקבלת הקצאות אשראי בנקאיות וחוץ בנקאיות. בנוסף, אנו מסייעים באיתור קרנות בחסות המדינה או קרנות פרטיות המעניקות הלוואות לעסקים המעמידות קריטריונים מוגדרים המתאימים לעסק שבניהולכם.
 • ליווי עסקי- אנשי המקצוע ב- k.o. Dekel & Co., בעלי ידע וניסיון, חונכים אתכם, בעלי עסקים קטנים ובינוניים בדרך לשיפור הניהול והרווחיות של העסק במסגרת תכנית חונכות עסקית מטעם משרד הכלכלה והתעשייה

עסקים פעילים

 • עסקים רבים נופלים לסטטיסטיקה האכזרית המורכבת מנתונים קשים אודות סיכויי ההישרדות של עסקים קטנים ובינוניים. ליווי צמוד של יועץ כלכלי מקצועי יכול להציל אתכם מלהפוך לעוד נתון בסטטיסטיקה היבשה, בין היתר הודות ל:
 • ייעוץ אסטרטגי – בניית תכנית עסקית בה מוגדרים יעדי העסק והאסטרטגיה בה יש לנקוט בכדי להשיגם, בכלל זה בחינת השוק והמתחרים הקיימים לעסק, גיוס משקיעים או מימון בנקאי/ חוץ בנקאי, בניית התמהיל השיווקי ועוד.
 • ייעוץ עסקי – ייעוץ למנכל"ים, לבעלי עסקים וליזמים, המעוניינים בסיוע מקצועי בסוגיות ספציפיות ובקבלת ייעוץ שיסיע להם בפתרון בעיות, בלקיחת החלטות מהותיות או בבדיקה מסוימת הנוגעים לפעילות העסק.

מגלגלים מחזורים

לא אחת אנו נתקלים בבעלי עסקים הפונים אלינו ומלינים על כך שהעסק פעיל מאד, קיימות הרבה עסקאות אך הם אינם רואים כסף בבנק. תופעה זו מוכרת לנו ובאפשרותנו לסייע בתוך פרק זמן קצר להפוך מחזור לרווח – בחשבון הבנק.

גם עסקים מצליחים, הנהנים מרווחיות גבוהה זקוקים לשירותיו של יועץ כלכלי מקצועי על מנת שיוכלו לנהל את רווחיהם בתבונה. בין אם מדובר במציאת אפיקי השקעה או ניצול הטבות מס שונות היכולות להבטיח כי הרווחים שלכם ימשיכו לצמוח. ב- k.o. Dekel & Co. צוות מומחים בתחומי הכלכלה, הייעוץ העסקי, החשבונאי, המיסוי והמשפט המסייעים לכם גם ב:

בחינת כדאיות כלכלית- בדיקת היתכנות, בדיקת נאותות ובדיקות נוספות לבחינת אפיקי ההשקעה וכדאיותם עבור הלקוח.

כל מה שעסק צריך

k.o. Dekel & Co. מציעים מטריית שירותים כוללת לכל סוגי העסקים ולכל צורך או מטרה. צרו קשר והצטרפו למאות לקוחות מרוצים ועסקים מצליחים הנמנים על לקוחות המשרד.

ייעוץ כלכלי לקראת השקעות בעסקים ולעסקים פועלים

ייעוץ כלכלי מקצועי שחוסך לכם לא מעט כסף, תסכול וחרטה.

k.o. Dekel & Co. מעניקים שירותי ייעוץ כלכלי להשקעות במיזמים ולעסקים קיימים, המסייעים לכם לייעל את התנהלותכם הכלכלית ולהגדיל את הרווחיות.

ייעוץ כלכלי להשקעות  

השקעה בעסקים פעילים, בכלל זה השקעה כספית בלבד, כניסה כשותפות ועוד, מחייבת בחינה מעמיקה על מנת להבטיח כי ההשקעה שלכם לא תרד לטמיון. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר מדובר על השקעה במיזמים עתידיים, אשר מתבססים על נתונים משוערים. על מנת לסייע לכם לבחור נכון את אפיקי ההשקעות שלכם, הצוות המקצועי ב- k.o. Dekel & Co. מבצע בדיקת כדאיות כלכלית להשקעה במיזמים או בעסקים פעילים בארץ ובחו"ל, בכלל זה:

בדיקת היתכנות– לבחינת סיכויי ההצלחה על ידי הצגת תוחלת ההצלחה הצפויה, קצב החזר ההשקעה והתשואה הצפויה ממנה R.O.I – (Return on Investment) k.o. Dekel & Co. מורשים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה לבצע בדיקות היתכנות להקמת עסק במסגרת פרויקטים שונים.
בדיקת נאותות– בחינה מעמיקה של הנתונים המוצגים למשקיע או ליזם במטרה לתקף מידע זה.

דוגמאות לבדיקות כלכליות שביצענו לאחרונה:

 • בדיקת כדאיות כלכלית להקמת אגף נוסף בבית דיור מוגן מוביל.
 • בדיקת כדאיות כלכלית להקמת בית מלון קונספט.
 • בדיקת כדאיות כלכלית למעבר למבנה חדש והוספת פעילויות של עמותה.
 • בדיקת כדאיות כלכלית להרחבת פעילות חברת אופנה.
 • בדיקת כדאיות כלכלית להחדרת מוצר בחברת קוסמטיקה בינלאומית.
 • בדיקת היתכנות להקמת חברת תיירות המתמחה בתיירות מקצועית מחו"ל.
 • בדיקת היתכנות בכניסה לפעילות חדשה של חברת מחשבים.
 • בדיקת היתכנות של אפליקציית מחשב עבור Google.
 • בדיקת היתכנות הקמת חברה בתחום שידורי טלוויזיה ולוויין.
 • בדיקת היתכנות להקמת חברה בתחום האנימציה וסרטוני תדמית.

ייעוץ כלכלי לעסקים קיימים

גם עסקים פעילים יכולים ואף צריכים להיעזר בשירותי ייעוץ כלכלי, העשויים לתרום ולייעול תהליכי העבודה והרווחיות בעסק. משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד מעמיד לרשותכם של עסקים רבים, קטנים ובינוניים, מגוון רחב של אפשרויות מימון וסיוע לעסקים בתחילת דרכם או במהלך פעילות מוצלחת. במסגרת ייעוץ כלכלי הניתן במשרד k.o. Dekel & Co., המורשה על ידי משרד הכלכלה והתעשייה להענקת שירותים המסובסדים על ידו, תוכלו להתרשם ממגוון אפשרויות הסיוע העומדות לרשות העסק שלכם, ביניהן:

חונכות עסקית- k.o. Dekel & Co. משמשת כחונכת לעסקים המבקשים לשפר את רמת הניהול והרווחיות בעסק, בסבסוד של 75% מעלות החונכות על ידי משרד הכלכלה והתעשייה.
פרויקט "אפיקי מימון"- k.o. Dekel & Co. מורשים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה לבצע תכניות עסקיות במסגרת הפרויקט, המציע סיוע בגובה של עד 750,000 ₪ לעסקים המגישים תכנית עסקית.

איתכם לאורך כל הדרך

אנחנו ב- k.o. Dekel & Co. מציעים סל שירותים מקיף לכל עסק, בכלל זה גם ייעוץ כלכלי. אנו משמשים כיועצים כלכליים ללשכת המסחר חיפה והצפון ול- 1200 חבריה, המנהלים עסקים בתחומים מגוונים. בנוסף, משרדינו משמש כיועץ כלכלי למשרד הכלכלה והתעשייה במסגרת פרויקט חונכות עסקית.

צרו קשר ובואו להתרשם בעצמכם ממקצועיות ללא פשרות בדיוק כמו זו שאתם מקפידים עליה בעסק שלכם.